Diyarbakır °C
Süper lige Yükselen Adana Demir Spor’ u Kutluyorum
![Süper lige Yükselen Adana Demir Spor’ u Kutluyorum](https://21diyarbakirgazetesi.com/wp-content/uploads/2021/05/Super-lige-Yukselen-Adana-Demir-Spor-u-Kutluyorum-700x420.jpg)
Süper lige Yükselen Adana Demir Spor’ u Kutluyorum
Türkiye Futbol Federasyonu 1.Lig 2020-2021 Sezon Şampiyonu olan ve 26 yıl sonra Süper lige yükselen Adana Demir Spor’ u kutluyor, teknik ekibini, yöneticilerini ve royalbet giriş taraftarlarını tebrik ediyorum.
1453 Kral Medya Yönetim Kurulu Başkanı Gazeteci Abdullah Yiğit
REKLAM ALANI