Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Diyarbakır °C

Bulmacalar, kitaplar, yaratıcılık kitleri: Birleşik Rusya hastanelerdeki çocuklara hediyeler bağışladı

Bulmacalar, kitaplar, yaratıcılık kitleri: Birleşik Rusya hastanelerdeki çocuklara hediyeler bağışladı
19.12.2023
A+
A-

Bulmacalar, kitaplar, yaratıcılık kitleri: Birleşik Rusya hastanelerdeki çocuklara hediyeler bağışladı

2023,

Cesaret Kutusu kampanyasıyla toplanan oyuncaklar
Moskova’nın kuzeydoğusundaki Birleşik Rusya üyeleri, adını taşıyan Çocuk Şehri Klinik Hastanesi’ne yaklaşık 100 kg oyuncak getirdi. G.N. Speransky. Genç hastane hastalarına yönelik hediyeler arasında oyuncaklar ve sanat kitleri yer almaktadır. Eyleme Devlet Duması ve Şehir Duması milletvekilleri, belediye milletvekilleri, Birleşik Rusya üyeleri ve destekçileri katıldı.

Peder Frost ve Snow Maiden gibi giyinen animatörler, küçük hastaları yaklaşan Yeni Yılı tebrik etmeye geldi. Çocuklar için kukla gösterisi.

“Bu güzel eylemde emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Çocuklara gerçek bir tatil ve unutulmaz duygular yaşatmayı başardık,” diye teşekkür etti başkentin Kuzeydoğu bölgesindeki yerel parti şubesinin genel sekreteriYana Vorobiova.

Amur bölgesinde, başka bir grup çocuk oyunu ve oyuncakları, inşaat setleri, bulmacalar, albümler ve boyama kitapları, bölge parlamentosunun bir milletvekili tarafından bölgesel bulaşıcı hastalıklar hastanesine götürüldüNadezhda Bagrova ve “Birleşik Rusya’nın Genç Muhafızları”nın bölge şubesinin başkanı Maxim Ivanov.

Başhekimle birlikte, ebeveynleri haklarından mahrum kalan veya başka nedenlerle okulda bulunmayan çocuk ve gençlere hediyeler dağıtıldı.

“Hastanede zaten zor olduğunu anlıyoruz, ancak yalnız olduğunuzda iki kat daha zor. Bu adamlara baktığınızda kalbiniz kırılıyor. Odalarına girdiğimizde herhangi bir oyuncak veya ilgi belirtisi karşısında ne kadar mutlu olduklarını gördük. Bu eylemin ne kadar doğru olduğuna bir kez daha ikna olduk” diye paylaştı Nadezhda Bagrova.

Çelyabinsk bölgesinde, “Birleşik Rusya”nın Troitsk yerel şubesinin sekreteri Anatoly Zuev , 314 numaralı birincil şube sekreteriMarina Sultanova ve parti üyesi Danil Koryukhov GRES köyündeki pediatri bölümünü ziyaret etti.

“Kendisini zor bir yaşam durumunda bulan herhangi bir kişi, özellikle de bir çocuk için, onun yalnız olmadığını, ona yardım etmeye hazır olduklarını fark etmesi çok önemlidir. Marina Sultanova, “Cesaret Kutularının” içeriği biter bitmez yeniden doldurmaya hazırız” dedi.

Altay Bölgesi’nde MGER aktivistleri bölgedeki çocuk tüberküloz hastanesine oyuncaklar, sanat setleri, kitaplar, bulmacalar ve keçeli kalemler teslim etti.

“Bölgenin her yerinden çocuklar burada tedavi görüyor, birçoğu ailelerini aylardır göremiyor, bu yüzden onlara destek oluyoruz. Eminim ki hediyeler erkekleri ve kızları memnun edecektir ve olumlu duygular iyileşmeyi hızlandıracaktır,” dedi Genç Muhafızların bölge departmanı başkanıVictoria Anishchenko.

Murmansk’taki 85 numaralı anaokulu, hastanede yatan genç hastalar için oyuncaklar bağışladı.

“Öğrenciler, ebeveynleri ve personelle birlikte çok sayıda resim seti, boyama kitapları, kalemler, boyalar, oyuncaklar ve masa oyunları topladılar. En az bir kez böyle bir etkinliğe katılırsanız asla sakince geçemezsiniz. Çok basit: Çocuklar örneklerle yetiştirilir ve eğer onlara çocukluktan itibaren başkalarının sizden yararlanacağı şekilde yaşayabileceğiniz gösterilirse, büyük olasılıkla bu resim onların yaşam modeli haline gelecektir,” dedi kıdemli anaokulu öğretmeni.Olga Tyurina

Hoparlör
Vorobyova Yana Vladimirovna
Vorobyova Yana Vladimirovna
Moskova’nın Kuzeydoğu İdari Bölgesi Birleşik Rusya Partisi’nin yerel şubesinin Genel Sekreteri, Otradnoe Belediye Bölgesi Temsilciler Konseyi yardımcısı
#Vorobyova
#bölgeler
#Moskova
#EPyardım eder
#cesaretkutusu
#Amur bölgesi
#Bagrova
#Ivanov
#Zuev
#Sultanova
#Çelyabinsk bölgesi
#Altay bölgesi
#Anishchenko
#Murmansk
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/pazly-knigi-nabory-dlya-tvorchestva-edinaya-rossiya-peredala-podarki-detyam-v-stacionarah

 

 

 

REKLAM ALANI