Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Diyarbakır °C

Birleşik Rusya, Sambo’nun 85. yıldönümünü kutlamak için Moskova’da II. Tüm Rusya Forumu “Sambo Zamanı” düzenleyecek

Birleşik Rusya, Sambo’nun 85. yıldönümünü kutlamak için Moskova’da II. Tüm Rusya Forumu “Sambo Zamanı” düzenleyecek
19.11.2023
A+
A-

 

Birleşik Rusya, Sambo’nun 85. yıldönümünü kutlamak için Moskova’da II. Tüm Rusya Forumu “Sambo Zamanı” düzenleyecek

2023

Organizatörleri uzman spor federasyonu ve “Za Sambo” parti projesidir.
Bölgelerden binden fazla kişi Uluslararası Sambo Merkezi’nde bir araya gelecek : aktif Sambo sporcuları ve gazileri, antrenörler, parti proje koordinatörleri, Udmurtya, Başkurdistan, Moskova ve Orenburg bölgelerinde ve diğer bölgelerde düzenlenen bölgeler arası forumların delegeleri.

Forumun genel oturumunda parti projesinin uygulanması, okullarda, üniversitelerde ve kırsal alanlarda sambo eğitimi için altyapının geliştirilmesi, eğitim koçları sorunları, sambonun vatanseverlik eğitimindeki rolü, başarılı bölgesel uygulamaların paylaşılması tartışılacak. Bu sporun gelişimindeki katkıları ve 2023 yılı için ön sonuçların özetlenmesi.

Forum sırasında Tüm Rusya Sambo Günü spor yarışmasının finali de gerçekleşecek.

Birleşik Rusya’nın Temmuz 2022’de ” Za Sambo ” parti projesini başlattığını hatırlatalım . Koordinatörü Tüm Rusya Sambo Federasyonu Başkanı Sergei Eliseev’di . “Za Sambo” parti projesinin kamu konseyinin başkanı, “Birleşik Rusya” Genel Konseyinin sekreteri Andrey Turchak’tır .

Projenin amacı sambo’yu yerli bir spor ve Rus kültürünün önemli bir bileşeni olarak geliştirmek ve yaygınlaştırmak, ayrıca kırsal alanlarda sambo bölümlerinin çalışmalarını organize etmek, sambo salonlarının inşasını ve yeniden inşasını teşvik etmektir.

#partiprojeleri
#zasambo
#bölgeler
#Moskova
#forum
Kamu resepsiyonu
Bir istek oluştur

kaynak:https://er.ru/activity/news/k-85-letiyu-sambo-edinaya-rossiya-provedet-v-moskve-ii-vserossijskij-forum-vremya-sambo

 

REKLAM ALANI